KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229439
nr 1522 9439
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad a tergo, 1966-67, "Natten". Olja på duk, 65x57 cm, yttermått inklusive ram: 74x67 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:09:49
20/2 19:04:50
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert